Metin İlci

Kurucumuz

03.03.1957 - 08.10.2018

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden hareketle 1986 yılında yola çıkan firmamız, tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte; firma bünyesine dâhil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini de artırmaktadır.

Firmamız donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makine parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, özellik arz eden ve çok kısa sürede bitirilmesi gereken birçok projeyi de zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etme başarısını göstermiş ve ilgili kuruluşların takdirini kazanmıştır.

Bunca yıllık çağdaş, dürüst, onurlu, başarılı ve kesintisiz bir geçmişi olan şirketimiz bugünlere emin adımlarla ulaşırken; işlerini yaptığımız kurum, kuruluş ve kişileri tam anlamıyla memnun ettiğimizi özellikle vurgulamak gerekmektedir. Bugünkü güçlü konumumuzun ana etkenleri olan bu prensipler ve çağın gerektirdiği sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi ülkemize taşımak temel ilkelerimiz olmuştur.

Amacımız; 1986 yılında yöresel hizmet vermek amacıyla kurduğumuz ve bugün ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında önemli eserleri tamamlayarak sektörünün parlayan yıldızı konumuna gelen firmamızı sağlam temeller üzerinde üçüncü bin yıla taşımaktadır.

Bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkânını veren kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.